OutLaw: Kanunsuzlar Arenası

OutLaw: Kanunsuzlar Arenası

- - Rated 3.9 stars out of five star
- - 7 Total

 • - Required Android: 4.1 and up
 • - Installs: 5+
 • - Published/Updated Date: October 10, 2019

DescriptionTüm gücün ile savaş! Destansı ve inanılmaz karşılaşmaların yaşandığı ücretsiz gerçek zamanlı PvP dünyasına katıl! Karakterini seç, loncanı kur, arkadaşlarını davet et ve en iyisi olmak için savaş. %100 beceri gerektirir!

Düşmanlarından gelen yetenek ve büyülerden kaçın, en iyi stratejini kullan ve onlara diz çöktür! Kendi tarzını belirle, kendini geliştirebileceğin ve 2 dakika sürecek olan etkileyici karşılaşmalara OutLaw Arenasında katıl!

- Evcil hayvanın ile savaşa katıl, büyü ve yeteneklerini kullan, Arenanın en iyisi olmak için loncanı geliştir ve düşmanlarını yen!
- Sana en uygun olan kahramanı seç ve tüm gücünü göstermek için aksiyona dal!
- OutLaw Arenasında stratejini geliştir ve güçlü rakiplerine karşı kaderini kendin yaz!
- Ana ve ek görevleri tamamla ve harika ödüllerin sahibi ol!
- Büyü ve yeteneklerini kullanırken onları geliştirmeyi ihmal etme çünkü bu sayede neredeyse ölümsüz olacaksın!
- OutLaw Arenasında düşmanlarını yenmek ve onlara diz çöktürmek için arkadaşlarını davet et ve seni desteklemelerini sağla!
- OutLaw Arenasında tek başına rakip oyunculara karşı destan yazabilirsin ya da PvE modları ile beraber kendini geliştirmek ve altın kazanmak için mücadele edebilirsin!
- Kurşunlardan kaçınma modunda ne kadar hayatta kalırsan ödülün de bir o kadar büyük olacak! Büyü ve yeteneklerden kaçın ve ödüllerin sahibi ol!
- Canavar Defansı modunda her aşamada daha da güçlenen ve sayıları artan canavarların sana saldırdıklarına şahit olacaksın, buna ne kadar dayanabilirsin?
- Boss Savaşı’nda birçok büyük canavar ile yüzleşeceksin ve savaş her adımda biraz daha kızışacak. Kendini geliştirmek için modun bütün inceliklerini öğren, saldırılardan kaçın ve kazan!

User Reviews

3.9

 • 7:Total
 • 5  
  4  
  3  
  2  
  1