Zombi Hunter: Life and Death

Zombi Hunter: Life and Death

Views: 0
Rated 5 stars out of five star
1 Total

  • Required Android: 1+
  • Installs: 66M
  • Published/Updated Date: October 12, 2018

Description

2050 yılında dünyaya bir virüs yayıldı ve insanlar çürümeye başladı. Bu virüs insanların beynini ele geçiren ve vücutlarını çürüten bir virüs çeşidiydi. Bu virüse yakalanan insanlar artık insan olmaktan çıkmıştı ve onlara layık olan tek bir isim kalmıştı "zombi". Ancak virüse yakalanmamış ve sağlıklı olan insanlarda vardı, hayatlarını insan olarak devam ettirmek zorundaydılar ve bunun için barınacak bir yere, bir eve,bir üsse ihtiyaçları vardı ve kendilerine bir ev buldular ve onu korumak için,insan olarak yaşamak için her şeyi yapmaya yemin ettiler. Artık büyük bir savaş var ve bu yaşayanlar ile ölüler arasında bir savaş. Ne olursa olsun yaşamın kazanması lazım çünkü dünyada güzel kalan tek şey "yaşam".

"Ne kadar zombi varsa öldür ve dünyayı yeniden güzel bir yer haline getir!"

Evini korumak ve insan olarak yaşamını sürdürebilmek için üs haline gelmiş evini koru,pencereleri tahta ile kapat ve zombilerin evine girmesini engelle. Zombiler çok kalabalık geliyorlar; onlar bir sürü sen ise teksin! Hızlı ve becerikli olmalısın! Haydi Çabuk Ol!

In 2050 a virus spread to the world and people began to rot. This virus is a kind of virus that takes over the brain of humans and refutes their bodies. The people who had caught this virus were no longer human, and there was only one name worthy of them, "zombies." But there were people who had not been infected and healthy, they had to continue their lives as human beings, and they needed a place to live, a house, a base, and they found a house for themselves and vowed to do everything they could to live as a human being to protect it. There is a great war now and it is a war between the living and the dead. No matter what life has to win, the only thing that remains beautiful in the world is "life."

"Kill as many zombies and make the world a beautiful place again!"

Protect your home and protect your home as a human being, protect your home, close the windows with the wood and prevent the zombies from entering the house. Zombies are very crowded; They're the only one you're in! You must be fast and resourceful! Come on, Hurry!

????‍♂️OYUN ÖZELLİKLERİ????‍♀️

*Oyunda temel silahın baltadır. Balta ile zombileri yakından öldürebilir ve zombilerin üssüne girmesini engellemek için pencerelerini tahta ile kapatabilirsin.

*Oyuna başlarken paranın yettiği kadar silah,karakter ve bölüm seç.

*Oyunu oyna,zombi öldür ve para kazan! Böylece yeni silahlar,yeni karakterler ve yeni bölümler satın alabilirsin.

*Zombiler çok kalabalık ve sen teksin; bunun için pencereleri tahta ile kapalı tutman,iyi silahlar alman,hızlı ve iyi bir nişancı olman gerekir.

*Oyunda zombilerin sayısı level sistemiyle doğru orantılıdır ve level arttıkça zombiler daha kalabalık gelecekler, Dikkatli Ol!

*Oyundan bir çok kullanıcının yararlanabilmesi için; düşük-orta-yüksek görüntü kalitesi özelliği entegre ettik ve artık birçok cihazda oyunumuz oynanabilecek.

*Oyunumuz dünyadaki türlerinden çok farklı bir zombi oyunudur ve daha gerçekçidir.

Haydi ne bekliyorsun? Sende gerçekçi grafikli,muhteşem arayüzlü ve olağanüstü keyif veren Zombi Hunter: Life and Death oyununu yükle ve zombileri hakla!

????‍♂️GAME FEATURES????‍♀️

* The basic weapon in the game is the ax. With the ax, you can kill the zombies closely and close the windows with the board to prevent the zombies from entering the base.

* Choose the weapons, characters and episodes as much as the money starts.

* Play the game, kill the zombies and earn money! So you can buy new weapons, new characters and new chapters.

* Zombies are very crowded and you are the only one; For this you need to keep the windows closed with the board, get good weapons, be a fast and good shooter.

* The number of zombies in the game is directly proportional to the level system and as the level increases the zombies will be more crowded, Be Careful!

* Our game is a very different zombie game from the world and is more realistic.

What are you waiting for? Hunt the zombies!

User Reviews
5

1 Total
5 1 
4 0 
3 0 
2 0 
1 0